Promocje na dokna dachowe UWAGA!!! MATERIAŁY BUDOWLANE DOWOZIMY DO WROCŁAWIA I W PROMIENIU 40 KM OD MIASTA! BUDOWANIE Z HDS DO KOŃCA MARCA!!

Ogrodzenia klinkierowe

Ogrodzenia często decydują o końcowym wyglądzie posesji. Oprócz swojej głównej funkcji, jaką jest zapewnienie prywatności i oddzielenia otoczenia domu od innej działki czy drogi - jest także wizytówką właścicieli. Doskonale do tego celu nadają się ogrodzenia z klinkieru. Aby takie ogrodzenie było efektowne naszą ofertę cegieł klinkierowych poszerzyliśmy o różnego rodzaju kształtki: czapy, słupki i daszki klinkierowe, zaokrąglone z jednej bądź z dwóch stron czy ścięte pod kątem 45 stopni.

Budując ogrodzenie z klinkieru (i nie tylko z tego materiału) powinieneś wiedzieć, że trzeba ten fakt zgłosić do właściwego urzędu, gdy wysokość płotu przekracza 2,2m oraz w przypadkach, gdy ogrodzenie jest stawiane od strony drogi publicznej. Czasem - ze względu na nietypowe wymiary elementów ogrodzenia - trzeba korzystać z rozwiązań produkowanych na zamówienie. W takich przypadkach również możesz liczyć na naszą firmę.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz ogrodzenia klinkierowe i pełny zestaw kształtek z klinkieru: słupów, daszków i czap w atrakcyjnych cenach. Cena uzależniona jest od ilości, dlatego jeśli interesują Cię ceny, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
tel. 535 383 240
e-mail: biuro@sbb.net.pl

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.