Promocje na dokna dachowe UWAGA!!! MATERIAŁY BUDOWLANE DOWOZIMY DO WROCŁAWIA I W PROMIENIU 40 KM OD MIASTA! BUDOWANIE Z HDS DO KOŃCA MARCA!!

Okna dachowe

Istotnym elementem dachu są okna dachowe. Dzięki nowoczesnym materiałom współczesne okna są niezwykle trwałe. Większość okien wykonywana jest z wysokiej jakości klejonego warstwowo drewna sosnowego i impregnowanego specjalną warstwą bezbarwnego lakieru. Ma to znaczenie z punktu widzenia późniejszych odkształceń (wypaczania) okien. Współczesne okna dachowe wyposażone są w elementy ułatwiające wentylację pomieszczeń, zainstalowane w górnej lub dolnej części skrzydła. Dzięki temu możliwy jest dopływ powietrza bez konieczności otwierania okna.

Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, np. kuchni czy łazienek przeznaczone są okna wykonane z PCV lub drewna pokrywanego grubą warstwą plastiku. Warstwa plastiku skutecznie zabezpiecza przed wilgocią.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz okna dachowe:

Hurtownia SBB Wrocław oferuje okna dachowe w atrakcyjnych cenach. Cena okien dachowych uzależniona jest od ilości, dlatego jeśli intersują Cię ceny przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
tel. 535 383 240
e-mail: biuro@sbb.net.pl

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.