Ważna informacja! Od 24.04.2014 r. hurtownia budowlana SBB Sp. z o.o. zmieniła adres z ul. Kłodzkiej 9 w Bielanach Wrocławskich na ul. Tyniecką 11 we Wrocławiu (dzielnica Oporów). Serdecznie zapraszamy.

Bloczki Silka

Bloczki Silka E firmy Xella to pierwszy system murowania z bezpiecznymi kanałami elektrycznymi. Silka E tworzy prosty, logiczny i kompletny system umożliwiający szybkie i oszczędne wznoszenie każdego typu obiektu. Bloczki tej serii mają rozmieszczone wewnętrzne kanały, umożliwiające prowadzenie wiązki instalacji w pionach bez konieczności bruzdowania ścian. Przebieg kanałów jest łatwy do ustalenia dzięki specjalnym znacznikom zamarkowanym (prosta linia) na powierzchni bloków. W razie konieczności wymiany instalacji, jej przebieg można ustalić bez większych problemów. Oferujemy bloczki Silka drążone o grubościach: 8, 12, 15, 18 i 24 cm.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz bloczki Silka w atrakcyjnych cenach. Cena Silki uzależniona jest od ilości, dlatego jeśli interesują Cię ceny, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Bloczki Silka
tel. 71/ 363 45 64
tel. 602 660 482
e-mail: lukasz@sbb.net.pl

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.